Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature

Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm

Cena:
13.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm s osvedčenou značkou Villeroy&Boch - tento artikel čaká na vás za úžasnú cenu 13.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4003683427580
Do obchodu

Popis

Villeroy&Boch

Produkt osvedčený zákazníkmi, Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm od popredného výrobcu Villeroy&Boch - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 13.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Tradičný biely porcelán je nadčasová klasika, ktorú neporazili ani stovky rokov a ich trendov. Hodia sa rovnako dobre k nedeľnému obedu, slávnostnej večeri aj na záhradnú párty. Krása je v jeho jednoduchosti, precíznej výrobe a kvalitnému materiálu.

Porcelán si zamilujete nielen pre jeho nadčasový vzhľad, ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom. Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady riadu z generácie na generáciu. Tá dnešná navyše môže dať tanier bez obáv do umývačky aj mikrovlnnej rúry.

Parametry produktu Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm

  • Název: Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm
  • Cena: 13.00 EUR
  • Výrobce: Villeroy&Boch
  • Kód zboží: 1327490
Pozrite si všetky produkty značky
Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature

Biely hlboký tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 31 x 20 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky