Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature

Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm

Cena:
11.00 €

Prestížny Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm od kvalitného výrobcu Villeroy&Boch - tento artikel čaká na vás za perfektnú cenu 11.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4003683420550
Do obchodu

Popis

Villeroy&Boch

Nie je prečo váhať, Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm od značky Villeroy&Boch - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 11.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vy tak neplatíte nič naviac!

Tradičný biely porcelán je nadčasová klasika, ktorú neporazili ani stovky rokov a ich trendov. Hodia sa rovnako dobre k nedeľnému obedu, slávnostnej večeri aj na záhradnú párty. Krása je v jeho jednoduchosti, precíznej výrobe a kvalitnému materiálu.

Porcelán si zamilujete nielen pre jeho nadčasový vzhľad, ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom. Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady riadu z generácie na generáciu. Tá dnešná navyše môže dať tanier bez obáv do umývačky aj mikrovlnnej rúry.

O značke Villeroy & Boch

Znie to trochu ako rozprávka. Francois Boch začal v roku 1748 so svojimi troma synmi vyrábať keramické riady. Zrejme vtedy netušili, že ich značka raz oslávi 250. výročie založenia a vďaka svojej kvalite bude známa po celom svete.

Pre lepšiu predstavu, tradícia značky Villeroy & Boch je tak dlhá, že z luxusných tanierov mohla jesť už Mária Terézia, ktorá dala tiež spoločnosti povolenie postaviť továreň v Luxembursku.

Potomkovia Francois Boch sa obklopovali známymi umelcami ako Vincent van Gogh a položili tak základy pre spoluprácu so známymi návrhármi a dizajnérmi. Tí udržujú značku stále trendy a aktuálnu.

Parametry produktu Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm

  • Název: Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm
  • Cena: 11.00 EUR
  • Výrobce: Villeroy&Boch
  • Kód zboží: 1327600
Pozrite si všetky produkty značky
Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature

Biely hranatý tanier z porcelánu Villeroy & Boch Urban Nature, 27 x 19,5 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky