Biely koberec Universal Atlas Geo

Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm

Cena:
20.00 €

Váš obľúbený produkt, Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm od Universal - tento produkt máte za pár kliknutí pri likvidácii skladu za neprekonateľných 20.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176449648
Do obchodu

Popis

Universal

Produkt osvedčený zákazníkmi, Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm s pečaťou kvality Universal - tento produkt objednáte pri práve prebiehajúcej akcii za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm

  • Název: Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350203
Pozrite si všetky produkty značky
Biely koberec Universal Atlas Geo

Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky