Biely koberec Universal Kai Geo

Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm

Cena:
21.00 €

No a toto chcete: Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm originálne od labelu Universal - tento tovar si môžete kúpiť s unikátnou zľavou za 21.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8430176661699
Do obchodu

Popis

Universal

Unikátny Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm od obľúbenej značky Universal - tento produkt kúpite za bombastickú cenu 21.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm

  • Název: Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm
  • Cena: 21.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350295
Pozrite si všetky produkty značky
Biely koberec Universal Kai Geo

Biely koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky