Biely nočný stolík Teulat Punto Teulat

Biely nočný stolík Teulat Punto

Cena:
218.00 €

Radosť prinášajúci Biely nočný stolík Teulat Punto s pečaťou kvality Teulat - tento hit získate s extra zľavou za 218.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8435178313676
Do obchodu

Popis

Teulat

Trendy Biely nočný stolík Teulat Punto od spoločnosti Teulat - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s extra zľavou za 218.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného kovu, ktoré dodávajú každému kúsku originalitu.

Tento nočný stolík si zaručene zaslúži svoje čestné miesto v spálni a na oplátku bude robiť radosť vášmu estetickému cíteniu.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biely nočný stolík Teulat Punto

  • Název: Biely nočný stolík Teulat Punto
  • Cena: 218.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329440
Pozrite si všetky produkty značky
Biely nočný stolík Teulat Punto Teulat

Biely nočný stolík Teulat Punto

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky