Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi

Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm

Cena:
41.90 €

Veľmi obľúbený produkt Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm od obľúbenej spoločnosti Kähler Design - tento hit môžete zohnať za jedinečnú cenu 41.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5703779160788
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Spokojnosť prinášajúci Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm od kvalitného výrobcu Kähler Design - tento produkt ponúkame s neuveriteľnou zľavou za 41.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm

  • Název: Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm
  • Cena: 41.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301920
Pozrite si všetky produkty značky
Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi

Biely porcelánový polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 26 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky