Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi

Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm

Cena:
61.59 €

Prvotriedný Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm od firmy Kähler Design - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 61.59 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5703779160740
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Produkt osvedčený zákazníkmi, Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm od populárnej značky Kähler Design - tento hit zoženiete za mimoriadne nízku cenu 61.59 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm

  • Název: Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm
  • Cena: 61.59 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 892744
Pozrite si všetky produkty značky
Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi

Biely porcelánový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 34 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky