Biely príručný stolík Cyclo White Decortie

Biely príručný stolík Cyclo White

Cena:
93.90 €

Urobte si radosť: Biely príručný stolík Cyclo White pochádzajúce od značky Decortie - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 93.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8681875277883
Do obchodu

Popis

Decortie

Veľmi žiadaný produkt, Biely príručný stolík Cyclo White od populárnej značky Decortie - tento hit získate v úžasnej akcii za 93.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Urobte si radosť.

Tento praktický odkladací stolík využijete ako užitočný a dizajnový kúsok, ktorý vám bude vždy poruke. Môžete ho do miestnosti umiestniť ako solitér, ale tiež vám poslúži v tesnej blízkosti pohovky. To sa bude hodiť najmä pri pohodových večeroch pri sledovaní filmov.

Vyžaduje montáž, avšak veľmi jednoduchú, ktorú zvládnete ľavou zadnou. Materiál nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, stačí pravidelne oprašovať a utierať vlhkou handričkou. Dajte si pozor na poškriabanie povrchu, na to je jeho materiál viac náchylnejší.

Pokiaľ chcete dizajnovo nápaditý kus nábytku, kvôli ktorému si nebudete musieť siahnuť hlboko do vrecka, ide o ideálne riešenie. Hodí sa tak predovšetkým do prvého bývania.

Parametry produktu Biely príručný stolík Cyclo White

  • Název: Biely príručný stolík Cyclo White
  • Cena: 93.90 EUR
  • Výrobce: Decortie
  • Kód zboží: 1246120
Pozrite si všetky produkty značky
Biely príručný stolík Cyclo White Decortie

Biely príručný stolík Cyclo White

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky