Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita Teulat

Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita

Cena:
465.00 €

Neodoláte: Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita od populárneho výrobcu Teulat - tento artikel neprepásnite v akcii za 465.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8435178316059
Do obchodu

Popis

Teulat

Príjemné pocity nadväzujúci Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita s trendy značkou Teulat - tento artikel sa na vás teší v neopakovateľnej akcii za 465.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Kolekcia Orbita je výnimočná geometrickými líniami, ktoré každému z kúskov nábytku dodávajú eleganciu. Táto komoda si nenápadne získa pozornosť a stane sa tak výrazným prvkom vášho bývania.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita

  • Název: Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita
  • Cena: 465.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329374
Pozrite si všetky produkty značky
Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita Teulat

Biely televízny stolík komoda Teulat Orbita

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky