Biely TV stolík TemaHome Albi TemaHome

Biely TV stolík TemaHome Albi

Cena:
472.00 €

Radosť prinášajúci Biely TV stolík TemaHome Albi od známej značky TemaHome - tento produkt objednáte po zľave za 472.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5603449639821
Do obchodu

Popis

TemaHome

Výnimočný tovar, Biely TV stolík TemaHome Albi od spoločnosti TemaHome - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 472.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Originálny, funkčný a štýlový. To je nábytok od TemaHome. Doplní váš interiér praktickým kúskom, ktorý potrebujete a vnesie do vášho domova niečo neopísateľne krásne a útulné.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.

Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je napríklad Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Parametry produktu Biely TV stolík TemaHome Albi

  • Název: Biely TV stolík TemaHome Albi
  • Cena: 472.00 EUR
  • Výrobce: TemaHome
  • Kód zboží: 1333002
Pozrite si všetky produkty značky
Biely TV stolík TemaHome Albi TemaHome

Biely TV stolík TemaHome Albi

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky