Biely zámok na bicykel Palomar Lochness Palomar

Biely zámok na bicykel Palomar Lochness

Cena:
60.99 €

Urobte si radosť: Biely zámok na bicykel Palomar Lochness čo berieme od značky Palomar - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 60.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8051122020256
Do obchodu

Popis

Palomar

V zľave je Biely zámok na bicykel Palomar Lochness kvalitné značky Palomar - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 60.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Praktická pomôcka, vďaka ktorej vám koleso nikam neujde.

Palomar je značka, ktorá myslí na svojich zákazníkov, ktorí žijú celým svojím telom pre cestovanie. Vymýšľa pre nich tie najunikátnejšie kúsky, vďaka ktorým budú výlety plné šikovných vymožeností.

Tento odolný zámok na bicykel Lochness možno ľahko vytvarovať do neobvyklých tvarov: ohýbanie alebo držie okolo rámu bicykla sa stáva kreatívnym, nekonvenčným a hravým gestom.

Tento unikátny kúsok vymyslel Francesco Toselli. Myšlienka Lochness vychádza z dlhodobého pozorovania návykov cyklistov a najmä frustrujúceho spôsobu, akým sú zámky pripevnené k motocyklu, keď sa nepoužívajú.

Obvykle sú totiž zámky vložené do riadidiel, zaistené pod sedlom alebo upevnené prídavnými podperami. Preto chcel vytvoriť hravý a trvanlivý zámok na kolesá, ktorý by zdôrazňoval interakciu medzi cyklistom a objektom.

Parametry produktu Biely zámok na bicykel Palomar Lochness

  • Název: Biely zámok na bicykel Palomar Lochness
  • Cena: 60.99 EUR
  • Výrobce: Palomar
  • Kód zboží: 1232826
Pozrite si všetky produkty značky
Biely zámok na bicykel Palomar Lochness Palomar

Biely zámok na bicykel Palomar Lochness

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky