Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon Ezeis

Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon

Cena:
85.00 €

V akcii je práve teraz Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon čo nám dodáva Ezeis - tento hit získate v neopakovateľnej akcii za 85.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ezeis

No tak toto je gól: Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon čo berieme od značky Ezeis - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 85.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. No a to sa jednoducho oplatí.

Jednoduchá a napriek tomu štýlová, stvorená pre nekonečné grilovacie večierky aj príjemné posedenie pri bazéne. Presne také požiadavky mali dizajnéri tejto kolekcie pri jej vytváraní. A podarilo sa. Typo snúbi čisté línie a jednoduchosť, ktoré vašu záhradu príjemne osviežia.

O značke:

Jednoduchá údržba, moderný dizajn a kvalitné spracovanie. To všetko stálo pri zrode značky Ezeis v roku 2006. Nábytok a doplnky, ktoré použijete ako v exteriéri, tak interiéri, tejto francúzskej spoločnosti vám pomôžu k vašej vysnívanej terase, záhrade či menšej oranžérii. Najväčší cieľ dizajnérov tejto mladej francúzskej spoločnosti je dať vášmu vonkajšiemu posedeniu rovnakú starostlivosť a pohodlie ako vašej obývačke.

Parametry produktu Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon

  • Název: Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon
  • Cena: 85.00 EUR
  • Výrobce: Ezeis
  • Kód zboží: 1218306
Pozrite si všetky produkty značky
Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon Ezeis

Bledotyrkysová servírovacia tácka Ezeis Typon

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky