Brúska na bambusové nože Bambum Bambum

Brúska na bambusové nože Bambum

Cena:
5.00 €

Neodoláte: Brúska na bambusové nože Bambum čo odoberáme od výrobcu Bambum - tento hit získate za výhodnú cenu 5.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8680136020138
Do obchodu

Popis

Bambum

Váš obľúbený produkt, Brúska na bambusové nože Bambum čo nám vyrába Bambum - tento artikel objednávajte za vynikajúcu cenu 5.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Bambus je materiálom, ktorý si priam žiada o to, aby ste ho mali vo svojej kuchyni.

Je totiž antibakteriálny, ľahký, odolný a oproti klasickému drevu sa líši hneď v niekoľkých bodoch. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to len 5 rokov, zatiaľ čo taký dub potrebuje 50.

Využívanie bambusu je preto pre prírodu menšou záťažou ako výrub veľkých a starších stromov. Značka Bambum sa rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologicky zmýšľajúcou. Skúste ho aj vy, vaša kuchyňa bude nielen krásna, ale aj ekologická!

Parametry produktu Brúska na bambusové nože Bambum

  • Název: Brúska na bambusové nože Bambum
  • Cena: 5.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 4980
Pozrite si všetky produkty značky
Brúska na bambusové nože Bambum Bambum

Brúska na bambusové nože Bambum

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky