Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea

Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l

Cena:
42.00 €

Unikátny Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l s osvedčenou značkou Villeroy&Boch - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 42.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4003686332836
Do obchodu

Popis

Villeroy&Boch

Práve je za dobrú cenu Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l od top značky Villeroy&Boch - tento artikel čaká na vás pri časovo obmedzenej akcii za 42.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Vy tak neplatíte nič naviac!

Milujete nežné kvetinové vzory a nič vám neurobí väčšiu radosť ako rozkošná čajová kanvička? Prezrite si kolekciu Mariefleur Tea, vďaka ktorej si môžete vychutnávať čajové obrady každý deň a to nielen o piatej.

Porcelán si zamilujete nielen pre jeho nadčasový vzhľad, ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom. Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady riadu z generácie na generáciu. Tá dnešná navyše môže dať tanier bez obáv do umývačky aj mikrovlnnej rúry.

O značke Villeroy & Boch

Znie to trochu ako rozprávka. Francois Boch začal v roku 1748 so svojimi troma synmi vyrábať keramické riady. Zrejme vtedy netušili, že ich značka raz oslávi 250. výročie založenia a vďaka svojej kvalite bude známa po celom svete.

Pre lepšiu predstavu, tradícia značky Villeroy & Boch je tak dlhá, že z luxusných tanierov mohla jesť už Mária Terézia, ktorá dala tiež spoločnosti povolenie postaviť továreň v Luxembursku.

Potomkovia Francois Boch sa obklopovali známymi umelcami ako Vincent van Gogh a položili tak základy pre spoluprácu so známymi návrhármi a dizajnérmi. Tí udržujú značku stále trendy a aktuálnu.

Parametry produktu Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l

  • Název: Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l
  • Cena: 42.00 EUR
  • Výrobce: Villeroy&Boch
  • Kód zboží: 1327512
Pozrite si všetky produkty značky
Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea

Čajová porcelánová kanvica Villeroy & Boch Mariefleur Tea, 0,62 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky