Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm

Cena:
23.90 €

Toto si zamilujete: Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm značky WeLoveBeds - tento artikel musíte mať v jedinečnej akcii za 23.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5902409733594
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm čo nám dodáva WeLoveBeds - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 23.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm

  • Název: Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157488
Pozrite si všetky produkty značky
Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky