Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm

Cena:
23.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm od výrobcu WeLoveBeds - tento hit môžete zohnať takmer zadarmo za 23.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5902409733600
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

V akcii je len tu Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm pochádzajúce od značky WeLoveBeds - tento hit môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 23.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm

  • Název: Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157490
Pozrite si všetky produkty značky
Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Elegant Burgundy, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky