Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Tradičný bestseller, Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm od kvalitnej značky WeLoveBeds - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 23.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5902409733808
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Vynikajúci Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm originálne od labelu WeLoveBeds - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 23.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Ako ľahko skrášliť obývačku? S novými vankúšikmi od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nové vankúše využijete aj počas sledovania filmov, kedy sa o ne pohodlne opriete ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm

  • Název: Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157514
Pozrite si všetky produkty značky
Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Mystic Burgundy, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky