Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Hit poslednej doby, Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm čo nám vyrába WeLoveBeds - tento artikel je v túto chvíľu vo výpredajové akciu za 23.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5902409732610
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Vaše možnosti obohacujúce Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm od spoločnosti WeLoveBeds - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 23.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Je snáď niečo lepšie, než sa po dlhom dni zvaliť do postele? Aby sa vám dobre odpočívalo, zaistite si množstvo vankúšov. Napríklad také s obliečkami od WeLoveBeds. Sú štýlové a príjemné zároveň a padnú každej spálni.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm

  • Název: Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157570
Pozrite si všetky produkty značky
Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag

Červená obliečka na vankúš WeLoveBeds Zig Zag, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky