Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon Zone

Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon

Cena:
9.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon obľúbenej značky Zone - tento hit môžete zohnať v časovej obmedzenej zľave za 9.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5708760679836
Do obchodu

Popis

Zone

Hit z katalógu: Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon od značky Zone - tento hit nájdete po zlacnenie za 9.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vy tak neplatíte nič naviac!

Vypálené kruhy od hrnca či pripečený stôl od žeravého pekáča? To nie je nič príjemné. Vždy musíte mať poruke podložku pod horúci riad, aby ste sa neocitli v podobnej situácii. Silikónová podložka od značky Zone je navyše elegantný a vkusný doplnok, takže nevzhľadné hrdzavé mriežky môžete pokojne vyhodiť.

O značke:
Dánska značka Zone hravo zvláda zorganizovať kúpeľňu aj kuchyňu. Zároveň svoje produkty vytvára v modernom poňatí, aby váš interiér vyzeral vkusne a nepreplnene. Štylizujte si svoje kúpeľňové a kuchynské kráľovstvá, ako by boli vystrihnuté z katalógu moderného bývania.

Parametry produktu Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon

  • Název: Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon
  • Cena: 9.00 EUR
  • Výrobce: Zone
  • Kód zboží: 1303386
Pozrite si všetky produkty značky
Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon Zone

Červenohnedá silikónová podložka pod hrniec Zone Hexagon

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky