Červený behúň FlooritaMaple Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm

Cena:
26.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm obľúbenej značky Floorita - tento hit môžete získať za skvelú cenu 26.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

V akcii je len tu Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm od firmy Floorita - tento produkt dodávame za vynikajúcu cenu 26.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm

  • Název: Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324966
Pozrite si všetky produkty značky
Červený behúň FlooritaMaple Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 115 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky