Červený behúň FlooritaMaple Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm

Cena:
44.00 €

Urobte si radosť: Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm od originálneho výrobcu Floorita - tento artikel je v tento okamih vo zľavové akciu za 44.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm pochádzajúce od značky Floorita - tento artikel objednávajte v hustej akciu za 44.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Talianska značka Webtappeti dokazuje, že koberec môže byť nápaditý, praktický aj odolný zároveň. Tento kúsok totiž môžete prať na 30 °C, má protišmykovú vrstvu a navyše odolá aj veľkej záťaži!

Koberec je vyrobený zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu toho veľa vydrží. Hodí sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako je trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Rovnako tak ho môžete dať pod konferenčný stolík, k pohovke alebo napríklad k posteli.

Motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm

  • Název: Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 644798
Pozrite si všetky produkty značky
Červený behúň FlooritaMaple Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rosso, 55 × 240 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky