Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm

Cena:
36.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm s akostnou značkou Floorita - tento produkt kúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 36.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Tradičný bestseller, Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm od popredného výrobcu Floorita - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 36.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať pokojne hneď ku kuchynskej linke?

Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protišmykové a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie!

Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm

  • Název: Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm
  • Cena: 36.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 729286
Pozrite si všetky produkty značky
Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso

Červený behúň FlooritaMaple Rossoe Rosso, 55 × 190 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky