Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube Essey

Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube

Cena:
19.90 €

Dnes sme vybrali: Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube s pečaťou kvality Essey - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v jedinečnej akcii za 19.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essey

Dnes je tu pre vás Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube od obľúbeného výrobcu Essey - tento produkt predávame za výhodnú cenu 19.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Skúste pokrčiť papierovú vreckovku. Keď sa pozorne zadívate, uvidíte v nej neskutočné tvary, ktoré dokáže vytvoriť len papier. Práve týmito čarovnými detailami a harmonickými tvarmi deformovaného predmetu sa inšpiroval John Brauer, ktorý si zobral do rúk desiatky hárkov papiera a len ich krčil a krčil a krčil...Napokon prišiel k dokonalému tvaru, ktorý dal základ celej sade obdivuhodných a po celom svete uznávaných produktov. Od odpadkového koša Bin Bin až po tento box na papierové vreckovky. Box je navrhnutý tak, aby sa doňho zapadla väčšina bežných krabíc na vreckovky. Vedeli ste tiež, že samotné newyorské múzeum moderného umenia si vybralo tento kúsok do svojho obchodu s vybranými ikonami dizajnu? A to je podľa nás čestné uznanie dizajnovej aj funkčnej hodnoty tohto krásavca, ktorý bude dominantou vašej kúpeľne, spálne alebo aj obývacej izby.

Parametry produktu Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube

  • Název: Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube
  • Cena: 19.90 EUR
  • Výrobce: Essey
  • Kód zboží: 19335
Pozrite si všetky produkty značky
Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube Essey

Červený box na vreckovky Essey Wipy Cube

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky