Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper

Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm

Cena:
28.00 €

Kvalitný Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm od spoločnosti Universal - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 28.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8430176452099
Do obchodu

Popis

Universal

Spokojnosť prinášajúci Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm od originálneho výrobcu Universal - tento tovar si môžete zakúpiť vo výhodnej akcii za 28.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku pozornosť, ale príjemne dokresľuje atmosféru celej miestnosti.

Jemný lesk viskózy vnesie do miestnosti luxusný dojem. Hebkosť tohto prírodného materiálu oceníte na prvý dotyk a nadšených ekológov iste poteší fakt, že ide o voľbu šetrnú k životnému prostrediu. Drevodrvina, ktorá je základom pre výrobu, sa totiž získava z dobre obnoviteľných druhov dreva alebo recyklovanej bavlny.

Parametry produktu Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm

  • Název: Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348819
Pozrite si všetky produkty značky
Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper

Červený koberec z viskózy Universal Margot Copper, 60 x 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky