Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila Magis

Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila

Cena:
527.00 €

Radosť prinášajúci Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila od originálneho výrobcu Magis - tento tovar zakúpite v neopakovateľnej akcii za 527.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Magis

Ponuka pre vás: Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila od producenta Magis - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 527.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

V jednoduchosti je krása. Možno to znie ako klišé, táto jedálenská stolička je toho však priamym dôkazom. Tak si pozvite domov minimalizmus vo svojej najčistejšej podobe a doprajte si kúsok, ktorý vám vydrží dlhé roky.

O značke:

Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych kultúr. Elegancia, ľahkosť, výrazné farby aj čisté línie - to sú slová, ktoré vystihujú čaro tejto značky.

Parametry produktu Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila

  • Název: Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila
  • Cena: 527.00 EUR
  • Výrobce: Magis
  • Kód zboží: 1306142
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila Magis

Čierna jedálenská stolička z jaseňového dreva Magis Pila

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky