Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line

Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm

Cena:
146.00 €

Veľmi obľúbený produkt Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm od originálneho výrobcu Steens - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s VIP zľavou pre každého za 146.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Steens

Prvotriedný Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm od známej značky Steens - tento tovar si môžete nechať poslať v bombastické akcii za 146.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Využite predsieň na maximum - aj keď je menšia.

Soft Line je úzka komoda, ktorá sa ľahko votrie kamkoľvek, kde je potrebné aspoň trochu miesta na uloženie vecí. Kľúče, šperky, doklady alebo napríklad nabíjačky na telefón už nemusia byť rozhádzané všade po byte. Komoda je na tento účel ideálna.

O značke:
Sympatická dánska značka Steens si získa vaše ♥ nielen moderným severským nábytkom. Nás potešil aj fakt, že celá výroba prebieha priamo v Dánsku a že značka používa drevo z ekologicky obhospodarovaných lesov. Výsledkom je štýlový nábytok vysokej kvality, s ktorým vykúzlite moderné a útulné bývanie.

Parametry produktu Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm

  • Název: Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm
  • Cena: 146.00 EUR
  • Výrobce: Steens
  • Kód zboží: 1278888
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line

Čierna komoda s 3 zásuvkami Steens Soft Line, 73,2 × 41,4 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky