Čierna komoda Teulat Arista

Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm

Cena:
392.00 €

Trhom osvedčený produkt, Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm od spoločnosti Teulat - tento hit získate za úžasnú cenu 392.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8435178316219
Do obchodu

Popis

Teulat

Poctivý výrobok, Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm od výrobcu Teulat - tento tovar si môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 392.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo komodu v obývacej izbe

My už sme sa zamilovali! Získa si komoda aj vaše srdce? ♥

Za jednými z dvierok sa ukrývajú tri praktické zásuvky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm

  • Název: Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm
  • Cena: 392.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329334
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna komoda Teulat Arista

Čierna komoda Teulat Arista, šírka 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky