Čierna komoda Teulat Arista

Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

Cena:
472.00 €

Neodoláte: Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm od obľúbeného výrobcu Teulat - tento hit môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 472.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8435178313256
Do obchodu

Popis

Teulat

Radosť prinášajúci Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm s preslávenou značkou Teulat - tento hit môžete zohnať vo výpredajové akciu za 472.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo komodu v obývacej izbe.

My už sa zamilovali! Získá si komoda i vaše srdce? ♥

Za jednými z dvierok sa ukrývajú tri praktické zásuvky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

 

Parametry produktu Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

  • Název: Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm
  • Cena: 472.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329326
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna komoda Teulat Arista

Čierna komoda Teulat Arista, šírka 165 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky