Čierna komoda Teulat Blur

Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm

Cena:
959.00 €

Jedinečná ponuka, Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm od producenta Teulat - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 959.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8435178375315
Do obchodu

Popis

Teulat

Diskontný Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm od známeho výrobcu Teulat - tento hit získate po zľave za 959.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kombinácia čiernej farby, jednoduchých kriviek a priesvitných dvierok dáva dokopy kúsok, ktorý splní najtajnejšie želania milovníka nevšedného dizajnu nábytku. Perfektne zapadne do elegantného, ale i napríklad industriálneho interiéru a stane sa neprehliadnuteľným akcentom.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm

  • Název: Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm
  • Cena: 959.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329548
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna komoda Teulat Blur

Čierna komoda Teulat Blur, šírka 180 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky