Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World

Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm

Cena:
53.99 €

Ponuka pre vás: Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm so známou značkou Palomar - tento produkt obchodujeme takmer zadarmo za 53.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8033020511210
Do obchodu

Popis

Palomar

Vaše možnosti obohacujúce Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm od populárnej značky Palomar - tento produkt predávame výhodne za 53.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Aj keď si to možno nechcete priznať, na niektoré spomienky sa jednoducho zabúda. A bohužiaľ aj na tie cestovateľské. My sme na to ale našli liek!

Tak ako si pripínate rôzne úlohy na nástenku či chladničku, rovnako môžete učiniť aj so svojimi zahraničnými zážitkami. Aspoň to si mysleli dizajnéri Alessandro Maffioletti a Emanuele Pizzolorusso, keď im skrsol v hlave skvelý nápad s mapu a pripináčikmi!

Ide o plstenú mapu, ktorú si zavesíte na stenu ako akýkoľvek iný plagát. Na rozdiel od neho však do mapy môžete zapichovať priložené pripináčiky (celkom 15 kusov) a sledovať, čo všetko ste už poobjavovali.

Okrem navštívených miest si môžete na mapu pripichnúť aj rôzne suveníry, účty z milovanej kaviarne, letenky, číslo toho fešáka z hotela... Nestačia vám všetky pripináčiky? Gratulujeme, ste priam profesionálnym cestovateľom!

Parametry produktu Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm

  • Název: Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm
  • Cena: 53.99 EUR
  • Výrobce: Palomar
  • Kód zboží: 49037
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World

Čierna nástenná mapa Európy Palomar Pin World, 100 x 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky