Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard

Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm

Cena:
104.00 €

Prestížny Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm originálne od labelu Hübsch - tento hit môžete získať výhodne za 104.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5712772051474
Do obchodu

Popis

Hübsch

Obľúbený produkt Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm s preslávenou značkou Hübsch - tento tovar si môžete zakúpiť v hustej akciu za 104.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Sú to práve detaily, na ktorých záleží. Dánska značka Hübsch si je toho vedomá a prichádza preto s kolekciou nábytku a dekorácií, ktoré sa svojím nadčasovým dizajnom a kvalitným spracovaním hodia ako do scandi riešených interiérov, tak aj do industriálnych či glamourových.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm

  • Název: Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm
  • Cena: 104.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1259846
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard

Čierna nástenná tabuľa na popisovanie Hübsch Blackboard, 60 × 90 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky