Čierna skrinka Teulat Arista Teulat

Čierna skrinka Teulat Arista

Cena:
429.00 €

Toto si zamilujete: Čierna skrinka Teulat Arista čo berieme od značky Teulat - tento hit môžete zohnať výhodne za 429.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8435178313379
Do obchodu

Popis

Teulat

Najpredávanejšie Čierna skrinka Teulat Arista od top značky Teulat - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 429.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo komodu v obývacej izbe.

My už sme sa zamilovali! Získa si komoda aj vaše srdce? ♥

Za dvierkami sa ukrývajú praktické poličky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierna skrinka Teulat Arista

  • Název: Čierna skrinka Teulat Arista
  • Cena: 429.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329350
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna skrinka Teulat Arista Teulat

Čierna skrinka Teulat Arista

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky