Čierna skrinka Teulat Sierra Teulat

Čierna skrinka Teulat Sierra

Cena:
516.00 €

Neodoláte: Čierna skrinka Teulat Sierra od známej značky Teulat - tento produkt kúpite s unikátnou zľavou za 516.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8435178314130
Do obchodu

Popis

Teulat

Spokojnosť prinášajúci Čierna skrinka Teulat Sierra od značky Teulat - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 516.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kolekcia Sierra vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby si získal vo vašom interiéri poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo ako komodu v obývacej izbe.

My už sme sa zamilovali! Získa si skrinka aj vaše srdce? ♥

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierna skrinka Teulat Sierra

  • Název: Čierna skrinka Teulat Sierra
  • Cena: 516.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329394
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna skrinka Teulat Sierra Teulat

Čierna skrinka Teulat Sierra

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky