Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno Hübsch

Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno

Cena:
125.00 €

Trhom osvedčený produkt, Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno od známeho výrobcu Hübsch - tento produkt kúpite v sezónne zľave za 125.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5712772063828
Do obchodu

Popis

Hübsch

No tak toto je gól: Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno populárneho výrobcu Hübsch - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 125.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Svetla nie je nikdy dosť, ale prezdobeným svetlám už odzvonilo. Dovoľte miestnosti, aby sa prežiarila touto minimalistickou stolovou lampou inšpirovanou dizajnom zo severu. ♥ Je od dánskej značky Hübsch a nesie v sebe to najlepšie z moderného poňatia s puncom luxusu.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno

  • Název: Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno
  • Cena: 125.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1261734
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno Hübsch

Čierna stolová železná lampa Hübsch Bunno

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky