Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien Chez Ro

Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien

Cena:
103.00 €

Hit poslednej doby, Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien čo nám dodáva Chez Ro - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 103.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Chez Ro

No tak toto je gól: Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien od obľúbenej spoločnosti Chez Ro - tento artikel nakupujte za jedinečnú cenu 103.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

So zrkadlom značky Chez Ro budete každé ráno vedieť, kto je v krajine najkrajší. Nebudeme ale súdiť knihu podľa obalu. To najdôležitejšie sa vždy skrýva vnútri. A tak je to aj s elegantnou šperkovnicou Bien.

Zrkadlové sklo skrýva dostatočne priestrannú šperkovnicu, kde môžete uchovať akékoľvek poklady. Vďaka praktickým vešiačikom a poličkám si každý šperk nájde svoje miesto.

Aby boli vaše poklady ako v bavlnke, vnútorné steny šperkovnice sú vyložené materiálom, ktorý pripomína zamat. Šperkom tak nehrozí žiadne poškriabanie.

Parametry produktu Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien

  • Název: Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien
  • Cena: 103.00 EUR
  • Výrobce: Chez Ro
  • Kód zboží: 1267800
Pozrite si všetky produkty značky
Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien Chez Ro

Čierna závesná šperkovnica so zrkadlom Chez Ro Bien

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky