Čierne ponožky DOIY Fish

Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43

Cena:
12.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43 s trendy značkou DOIY - tento produkt obchodujeme za vynikajúcu cenu 12.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8436564290656
Do obchodu

Popis

DOIY

Práve je za dobrú cenu Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43 s akostnou značkou DOIY - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 12.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Na detailoch záleží. Doplňte svoj outfit vtipnými a osobitými ponožkami. Nielen, že ozdobia vaše členky, ale prídu vám aj vo vtipnom balení.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43

  • Název: Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344265
Pozrite si všetky produkty značky
Čierne ponožky DOIY Fish

Čierne ponožky DOIY Fish, veľ. 37 - 43

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky