Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass Marshall

Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass

Cena:
79.99 €

V akcii je práve teraz Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass čo nám dodáva Marshall - tento artikel musíte mať s VIP zľavou pre každého za 79.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 7340055309400
Do obchodu

Popis

Marshall

Jasný hit, Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass od originálneho výrobcu Marshall - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 79.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Urobte si radosť.

Či už vám srdce bije v rytme punku, hip hopu, alebo napríklad indie rocku, slúchadlá Marshall vás súdiť nebudú. Naopak! Akýkoľvek žáner lahodí vášmu uchu vám predvedú v tej najlepšej kondícii. Môžete si byť istí, že zážitky pozostávajúce z tónov, hlasov a melódií, ktoré na vás čakajú so štýlovými slúchadlami od Marshall, sa vám zaryjú tak hlboko pod kožu, že sa ich už nikdy nezbavíte.

O značke:

Hudba je srdcom všetkého, čo robíme.

Ako napovedá motto, britská spoločnosť Marshall predstavuje to najlepšie, čo môže vďaka hudbe a nadšeniu pre ten najlepší zážitok vzniknúť. Všetko začalo v roku 1962, kedy si Jim Marshall otvoril svoj prvý obchod s hudbou. Po nejakej dobe však zistil, že na trhu chýba naozaj kvalitný zosilňovač. Nezostalo mu teda nič iné, než sa výzvy chopiť a so svojím tímom vymyslieť úplne nový. Takzvaný Number One bol prelomom, ktorý určil smer značky Marshall na ďalšie roky.

Dnes je Marshall jednou z ikon hudobného priemyslu. Zamilovali si ju Jimi Hendrix, Slash, Muse, Justin Timberlake či Lana Del Rey. Ich zosilňovače zdobia pódiá svetových interpretov a slúchadlá nosia ich fanúšikovia. Teraz si zážitok z počúvania hudby vďaka reproduktorom a slúchadlám od Marshall môžete užiť aj vy ♥

Parametry produktu Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass

  • Název: Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass
  • Cena: 79.99 EUR
  • Výrobce: Marshall
  • Kód zboží: 1212564
Pozrite si všetky produkty značky
Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass Marshall

Čierne slúchadlá Marshall Mode EQ Black and Brass

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky