Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette Kare Design

Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette

Cena:
535.00 €

Váš obľúbený produkt, Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette čo berieme od značky Kare Design - tento produkt kúpite pri časovo obmedzenej akcii za 535.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kare Design

Radosť prinášajúci Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette čo berieme od značky Kare Design - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 535.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí si zaumienili obohatiť svet dizajnu o inovatívne a sofistikované kúsky s nekonvenčnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce milovníkov dizajnu po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým sú každodennou inšpiráciou, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette

  • Název: Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette
  • Cena: 535.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 896730
Pozrite si všetky produkty značky
Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette Kare Design

Čierne stropné svietidlo Kare Design Sette

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky