Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord

Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm

Cena:
269.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm s osvedčenou značkou Custom Form - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 269.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 5010000011321
Do obchodu

Popis

Custom Form

Spokojnosť prinášajúci Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm od výrobcu Custom Form - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 269.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

V interiéri musí ladiť každý detail. Či už ide o farbu nôh vašej pohovky, jemný vzor koberca, alebo práve svietidlo. Toto od značky Custom Form poteší na oku i na duši všetkých milovníkov jednoduchého minimalistického štýlu a hravo rozžiari kuchyňu, jedáleň alebo obývaciu izbu.

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90 % výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.

Parametry produktu Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm

  • Název: Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm
  • Cena: 269.00 EUR
  • Výrobce: Custom Form
  • Kód zboží: 1251746
Pozrite si všetky produkty značky
Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord

Čierne závesné svietidlo s detailom v medenej farbe Custom Form Lord, 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky