Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta

Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm

Cena:
138.00 €

Obľúbený produkt Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm s trendy značkou Nørdifra - tento artikel čaká na vás v bombastické akcii za 138.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5905461902038
Do obchodu

Popis

Nørdifra

Veľmi žiadaný produkt, Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm čo odoberáme od výrobcu Nørdifra - tento artikel je v túto chvíľu vo výhodnej akcii za 138.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Môj dom, môj hrad. Tak znie jedno z hesiel poľskej značky Nørdifra a my ho rozhodne zdieľame. Vybavte si domov presne podľa vlastného vkusu a chuti.

O značke
Značka Nørdifra síce pochádza z Poľska, ale pri výrobe svojich výrobkov sa inšpiruje škandinávskym dizajnom a spôsobom myslenia. Nørdifra s trochou vtipu tvrdí, že je značkou pre introvertov. Uvedomuje si totiž, ako dôležité je sa v dnešnom svete zastaviť a občas myslieť tiež trochu na seba a na prostredie, v ktorom žijeme. Cieľom značky je, aby si každý mohol zo svojho domova urobiť perfektné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre.

Nørdifra využíva na výrobu svojho nábytku výhradne certifikované alebo recyklované drevo, ktorého získanie je šetrné k prírode. V tomto prípade ide o drevo z buka, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie druhy dreva vôbec. Okrem krásnej svetlej farby sa ľahko opracováva, dobre drží spoje a je dostatočne odolné.

Parametry produktu Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm

  • Název: Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm
  • Cena: 138.00 EUR
  • Výrobce: Nørdifra
  • Kód zboží: 1292958
Pozrite si všetky produkty značky
Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta

Čierne závesné svietidlo z dubového dreva a ocele Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky