Čierno-modrá komoda Teulat Punto

Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm

Cena:
538.00 €

Špičkový tovar, Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm značky Teulat - tento hit zaobstaráte v bombastické akcii za 538.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8435178317322
Do obchodu

Popis

Teulat

Spokojnosť prinášajúci Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm značky Teulat - tento produkt obchodujeme pri likvidácii skladu za neprekonateľných 538.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného kovu, ktoré dodávajú každému kúsku originalitu.

Táto komoda si zaručene zaslúži svoje čestné miesto v obývačke či spálni a na oplátku bude robiť radosť vášmu estetickému cíteniu.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm

  • Název: Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm
  • Cena: 538.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329418
Pozrite si všetky produkty značky
Čierno-modrá komoda Teulat Punto

Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky