Čierno-modrá komoda Teulat Punto

Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm

Cena:
683.00 €

Jedinečná ponuka, Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm s osvedčenou značkou Teulat - tento artikel objednávajte za skvelú cenu 683.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8435178313430
Do obchodu

Popis

Teulat

V akcii je Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm s akostnou značkou Teulat - tento produkt objednáte s extra zľavou za 683.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného kovu, ktoré dodávajú každému kúsku originalitu.

Táto komoda si zaručene zaslúži svoje čestné miesto v obývačke či spálni a na oplátku bude robiť radosť vášmu estetickému cíteniu.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm

  • Název: Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm
  • Cena: 683.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329412
Pozrite si všetky produkty značky
Čierno-modrá komoda Teulat Punto

Čierno-modrá komoda Teulat Punto, šírka 212 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky