Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl

Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm

Cena:
10.90 €

Váš obľúbený tovar, Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm značky MIJ - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 10.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8594197822160
Do obchodu

Popis

MIJ

Urobte si radosť: Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm od obľúbenej značky MIJ - tento hit zaobstaráte výhodne za 10.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Elegantná kolekcia čierno-sivého riadu s trendy sprejovaným finišom zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude ešte neodolateľnejší.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.

Parametry produktu Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm

  • Název: Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm
  • Cena: 10.90 EUR
  • Výrobce: MIJ
  • Kód zboží: 1347987
Pozrite si všetky produkty značky
Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl

Čierno-sivá keramická miska Mij Pearl, ø 13 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky