Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl

Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm

Cena:
12.90 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm so známou značkou MIJ - tento artikel nakupujte výhodne za 12.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8594197823853
Do obchodu

Popis

MIJ

Toto si zamilujete: Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm populárneho výrobcu MIJ - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 12.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Elegantná kolekcia čierno-sivého riadu s trendy sprejovaným finišom zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude ešte neodolateľnejší.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.

Parametry produktu Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm

  • Název: Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: MIJ
  • Kód zboží: 1347989
Pozrite si všetky produkty značky
Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl

Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 17 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky