Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas

Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm

Cena:
454.00 €

V zľave je Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm originálne od labelu Teulat - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 454.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8435178376480
Do obchodu

Popis

Teulat

Prvotriedný Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm od firmy Teulat - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 454.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku v domácnosti. Schádza sa pri ňom rodina i priatelia. Vyberte si taký, ktorý najlepšie podčiarkne krásu vášho interiéru a zároveň u neho prežijete krásne chvíle.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm

  • Název: Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm
  • Cena: 454.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329452
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas

Čierny jedálenský stôl Teulat Atlas, dĺžka 180 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky