Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix Teulat

Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

Cena:
301.00 €

No tak toto je gól: Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix od top značky Teulat - tento artikel nakupujte v hustej akciu za 301.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8435178376664
Do obchodu

Popis

Teulat

Váš obľúbený produkt, Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix od spoločnosti Teulat - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 301.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. No a to sa jednoducho oplatí.

Bez konferenčného stolíka si snáď ani nemožno obývačku predstaviť. Slúži na odkladanie drobností, popoludňajšej kávy a je aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne krásu vášho interiéru.

Tento kúsok rozhodne nezostane bez povšimnutia. Jeho prevedenie zaujme na prvý pohľad a vy získate obdiv za svoj vycibrený vkus.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

  • Název: Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix
  • Cena: 301.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329490
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix Teulat

Čierny konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky