Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas

Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

Cena:
196.00 €

Trendy Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm s osvedčenou značkou Teulat - tento tovar si môžete nechať doručiť v jedinečnej akcii za 196.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8435178376503
Do obchodu

Popis

Teulat

Unikátny Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm od populárneho výrobcu Teulat - tento hit ľahko nájdete pri časovo obmedzenej akcii za 196.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Doplňte svoju pohovku moderným konferenčným stolíkom jednoduchých línií. Bez neho si obývačku nemožno ani predstaviť a tento kúsok podčiarkne krásu rôznych štýlov interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

  • Název: Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329456
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas

Čierny konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky