Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble

Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm

Cena:
260.00 €

V akcii je práve teraz Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm obľúbenej značky Nørdifra - tento produkt ponúkame extra lacno za 260.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5905461901871
Do obchodu

Popis

Nørdifra

Radosť prinášajúci Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm od obľúbenej spoločnosti Nørdifra - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 260.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. No a to sa jednoducho oplatí.

Môj dom, môj hrad. Tak znie jedno z hesiel poľskej značky Nørdifra a my ho rozhodne zdieľame. Vybavte si domov presne podľa vlastného vkusu a chuti.

O značke
Značka Nørdifra síce pochádza z Poľska, ale pri výrobe svojich výrobkov sa inšpiruje škandinávskym dizajnom a spôsobom myslenia. Nørdifra s trochou vtipu tvrdí, že je značkou pre introvertov. Uvedomuje si totiž, ako dôležité je sa v dnešnom svete zastaviť a občas myslieť tiež trochu na seba a na prostredie, v ktorom žijeme. Cieľom značky je, aby si každý mohol zo svojho domova urobiť perfektné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre.

Nørdifra využíva na výrobu svojho nábytku výhradne certifikované alebo recyklované drevo, ktorého získanie je šetrné k prírode. V tomto prípade ide o drevo z buka, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie druhy dreva vôbec. Okrem krásnej svetlej farby sa ľahko opracováva, dobre drží spoje a je dostatočne odolné.

Parametry produktu Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm

  • Název: Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm
  • Cena: 260.00 EUR
  • Výrobce: Nørdifra
  • Kód zboží: 1292936
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble

Čierny kovový konferenčný stolík Nørdifra Marble, ⌀ 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky