Čierny odkladací stolík Teulat Cep

Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

Cena:
196.00 €

Limitovaná edícia produktu Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm od firmy Teulat - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za úžasnú cenu 196.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8435178376596
Do obchodu

Popis

Teulat

Práve je za dobrú cenu Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm kvalitné značky Teulat - tento hit získate v akcii za 196.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Na kávu, knižku alebo napríklad kvetináč. Odkladací stolík môže plniť mnoho rôznych účelov. Okrem toho sa stane nenápadným, ale pôsobivým akcentom vo vašom interiéri.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teulat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

  • Název: Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329474
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny odkladací stolík Teulat Cep

Čierny odkladací stolík Teulat Cep, ø 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky