Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep

Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm

Cena:
581.00 €

Exkluzívny Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm s preslávenou značkou Teulat - tento artikel je v tento okamih v úžasnej akcii za 581.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8435178376572
Do obchodu

Popis

Teulat

Dnes sme vybrali: Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm od známeho výrobcu Teulat - tento produkt doručujeme výhodne za 581.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku v domácnosti. Schádza sa pri ňom rodina i priatelia. Vyberte si taký, ktorý najlepšie podčiarkne krásu vášho interiéru a zároveň u neho prežijete krásne chvíle.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm

  • Název: Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm
  • Cena: 581.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329470
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep

Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Cep, ø 137 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky